Příbramský anděl

Napadlo by vás, že i takové město Příbram má svého anděla? A opravdu má. Příbramský anděl je název výtvarné soutěže, kterou vyhlašuje v měsíci listopadu Integrovaná střední škola hotelového provozu, obchodu a služeb Příbram. Letos vyhlásila již šestý ročník. Výtěžek z této akce jde na Domov Petra Mačkov. Z naší školy se soutěže zúčastnily děti ze školní družiny a kroužku Dovedné ruce. Malí umělci z kroužku vyráběli zlatou rybku z netradičního materiálu a sněhovou vločku z quillingu. Umělci ze školní družiny vytvořili sněhuláka z keramické hlíny. Ve středu 25. 11. jeli na slavnostní vyhlášení jejich pilné práce do Příbrami. Než byly vyhlášeny výsledky, zazpívaly si děti vánoční koledy, vyrobily si v dílničkách marcipánové ozdoby, zdobily perníčky, vyrobily si přáníčka a nakoupily dárečky pro své blízké. Jak naši malí umělci dopadli? Děti ze školní družiny se umístily na druhém místě, z kroužku Dovedné ruce také na druhém místě. Domů odjížděly se spoustou zážitků a krásných dárečků. V galerii se podívejte na výrobky dětí z naší školy i na práce dětí z ostatních škol. Fotografie z akce.