Vanda a Standa - Jíme zdravě a s chutí

Ve středu přijela do školní družiny dvojice Vanda a Standa. Tato hravá dvojice připravuje pro děti zábavné, ale i poučné projekty. Již v minulých letech pro nás připravovali rozloučení se školou a výchovný pořad pro mateřskou školu a mladší žáky ,,Přijela k nám návštěva“. Vanda si říká zpěvačka a původním povoláním učitelka mateřské školy Vlaďka Vohralíková. Realizovala několik hudebně výchovných projektů pro děti, vystupuje s vlastním recitálem a natočila několik cd. Standa se nejmenuje Standa, ale Lukáš Čermák, který hraje na několik hudebních nástrojů, hrál i v zahraničí a nyní skládá své vlastní písničky. Získal za svoji tvorbu několik ocenění. K nám přijela tato všestranná dvojice s plně dotovaným pořadem ,,Jíme zdravě a s chutí!“ Interaktivní přednášku nabízí informační centrum bezpečnosti potravin MZE. Děti seznámili hravou formou se zásadami zdravého stravování, hygienou při stravování, připravili si pro ně několik úkolů a her. Program měl veliký úspěch. Děti za své snažení získaly pracovní sešit Jíme zdravě a s chutí a časopis Mateřídouška. Fotografie z akce.