Příbramský anděl - družina

Napadlo by vás, že i takové město Příbram má svého anděla? A opravdu má. Příbramský anděl je název výtvarné soutěže, kterou vyhlašuje v měsíci listopadu Integrovaná střední škola hotelového provozu, obchodu a služeb Příbram. Letos vyhlásila již sedmý ročník. Výtěžek z této akce jde na Domov Petra Mačkov. Z naší školy se soutěže zúčastnily děti ze dvou oddělení školní družiny, kroužků Dovedných rukou a z přípravné třídy. Malí umělci z prvního oddělení školní družiny vyráběli keramický adventní věnec, ze druhého oddělení trojrozměrný betlém, z kroužků vyráběli anděla z lahve a obraz betlém. Umělci z přípravné třídy vyráběli anděla z různého materiálu. Ve středu 26. 11. jeli na slavnostní vyhlášení jejich pilné práce do Příbrami. Než byly vyhlášeny výsledky, vyrobily si děti v dílničkách marcipánové ozdoby, třpytivá přáníčka, lepily rybičku a nakoupily dárečky pro své blízké. Jak naši malí umělci dopadli? Konkurence byla veliká. Děti z prvního oddělení a kroužku Dovedné ruce I. se umístily na čtvrtém místě. Domů odjížděly se spoustou zážitků a krásných dárečků. V galerii se podívejte na výrobky dětí z naší školy i na práce dětí z ostatních škol. Fotografie z akce.