Halloween a spaní ve škole

V pátek 25. října, těsně před podzimními prázdninami, se to v naší škole hemžilo duchy, upíry, zombíky, mrtvými nevěstami a další strašidelnou havětí. Na děti zase po roce čekal halloweenský strašidelný večer. Na zahrádce před školou skupinka nadšenců pro ně připravila stezku odvahy se třemi úkoly. Děti vycházely ze školy ve trojicích a měly splnit na třech stanovištích úkoly. U krvežíznivého vampýra skládaly puzzle, v chaloupce u ducha mrtvé jeptišky hledaly rozuteklé pavouky a v altánku luštily tři zapeklité hádanky. To všechno absolvovaly za opravdu poctivého strašení kostlivce Tondy. Po silném zážitku se strašidla posilnila dobrotami od šikovných maminek a při animované pohádce Hotel Transylvánia 3 se ukládala k zaslouženému spánku. Na druhý den se nikomu nechtělo vstávat, ale vidina výborného pohoštění od maminek je rychle vystrnadila ze spacáků ven.