Tvořivé dopoledne a odpoledne

Než nastanou nejkrásnější svátky v roce „Vánoce“, vyrábíme nejdříve s dětmi a potom i s jejich rodiči vánoční dekorace. Ve čtvrtek 29. 11. dopoledne se malý výtvarníci rozdělili na čtyři skupinky. S Ladou vyráběli andílky z odpadového materiálu, s Denisou svícny ze skleniček a andílky ze šišek, s Evou třpytivé ozdoby z pěnové hmoty a vánoční přáníčka z papírové krajky, s Klárou zdobili perníkové kapry cukrovou polevou a lentilkami. Odpoledne přišli šikovné maminky, ale i tatínkové a společně se svými také moc šikovnými ratolestmi vytvářeli vkusné vánoční dekorace. Někteří motali závěsné věnečky a zdobili je různými přízdobami, další tvořili adventní věnečky na stoly z proutí, jiní se zase pustili do výroby svícínků z květináčů a polepování proutěných koulí různým materiálem. Chtěli bychom moc poděkovat rodičům, kteří se podíleli na tvorbě úchvatných dekorací.